Co mówią nasi klienci

Jesteśmy bardzo dumni z tego, co nasi klienci mówią o nas. Otrzymaliśmy następujące rekomendacje, a niektóre z nich umieszczone zostały na forum tłumaczy.

 

Jestem niezmiernie szczęśliwa, że znalazłam takiego doskonałego korektora. Jestem pewna, że nawet najbardziej wymagający tłumacze / agencje będą zadowolone z wysokiej jakości jego pracy. :)
Magdalena Szewciów
Sierpień 2010

Współpracuję z Panem Jerrym Deanem (firma Logoscom), który zajmował się m. in. profesjonalną korektą technicznych tekstów w j. angielskim oraz ich tłumaczeniami (np. artykuły naukowe). Jego usługi mogę zarekomendować jako w pełni satysfakcjonujące. Poza profesjonalnym wykonywaniem roboty na uwagę zasługuje błyskawiczny kontakt mailowy oraz elastyczne terminy wykonywania zleceń w zależności od potrzeb klienta. W pełni polecam firmę Logoscom.
Rafal Rakowski
Lipiec 2010

Szybki i bezproblemowy kontakt, świetna współpraca. Polecam serdecznie
Marek Wojtuściszyn
Lipiec 2010

Tłumaczenia wykonywane szybko i sprawnie, przyjemna i konkretna współpraca.
Lingua sp. z o. o. / A. Kaczmarek
Maj 2010

Doskonałe na najwyższym poziomie tłumaczenia, dbałość o szczegóły, terminowość, rzetelność i świetny kontakt to cechy charakteryzujące tego tłumacza. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy :)
EUROLEXICO
Kwiecień 2010

Pan Jerry Dean jest wyjątkowo solidnym, szybkim i profesjonalnym tłumaczem. Zlecenie korekty tłumaczenia pod publikację zostało wykonane przed czasem i na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i rzetelność. Ekspresowy kontakt. Na pewno w przyszłości będę korzystał z jego usług, które polecam wszystkim zainteresowanym.
Sławomir Witkowski
Kwiecień 2010

Rzetelne, dokładne. Wszystkie tłumaczenia wykonywane są na czas.
IDIOMAS s.c.
Marzec 2010

Profesjonalne, świetna jakość.
New Market Translations
Luty 2010

Profesjonalne usługi tłumaczeniowe. Szybka płatność. Gorąco polecam i będziemy jeszcze korzystać z usług pana Jerrego Dean w przyszłości.
TATRA-LANG / mgr Monika Warzecha-Plaszczyk
Luty 2010

P. Jerry Dean wykonał dla nas korektę oraz weryfikację tłumaczenia, wykazując się przy tym dużym zaangażowaniem, dbałością o szczegóły i wysoką komunikatywnością. Szczerze polecamy Go jako profesjonalnego i rzetelnego współpracownika.
TRANSLATON Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych
Styczeń 2010

Sprawny i bezproblemowy kontakt, profesjonalne tłumaczenia na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy!
Biuro Tłumaczeń KUMIRIA
Grudzień 2009

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Jerrym Deanem podczas nocnych tłumaczeń na lotnisku w Gdańsku. Pan Jerry jest nie tylko kompetentnym tłumaczem, ale też bardzo sympatyczną osobą zarówno w odczuciu naszym jak i swoich współpracowników podczas tłumaczenia. Gorąco polecamy.
Behlert & Behlert Tłumaczenia i Konferencje
Październik 2009

Pan Jerry współpracuje z nami od jakiegoś czasu. Wykonywane przez niego tłumaczenia są profesjonalne i zawsze na czas. Polecamy!
STRIDE translation agency
Sierpień 2009

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Jerrym Deanem - doceniam szczególnie ogromne zaangażowanie w wykonywane zadania i świetny kontakt z tłumaczem.
BT MAKOTO Krzysztof Olszewski
Kwiecień 2009

Bardzo polecam usługi Pana Jerry Dean. Zlecenia wykonywane są rzetelnie, terminowo i profesjonalnie, a kontakt jest świetny. Gdy inni zawiedli Pan Jerry Dean okazał się naszą ostatnią deską ratunku.
easySHIFT
Marzec 2009

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jerrym Deanem. Pan Dean jest osobą bardzo komunikatywną, sumienną i terminową.
Ela Walas / Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang
Marzec 2009

Szybkie, niezawodne usługi. Gorąco polecam. Dziękuję Jerry!
Midwest Translation Service LLC
Styczeń 2009

 

Dobry i niezawodny
I.Popis / Business Center Polska Sp. z o.o.
Grudzień 2008

Gorąco polecamy usługi Pana J. Deana. Miły i rzeczowy kontakt. Tłumaczenia są wysokiej jakości i gotowe zazwyczaj przed terminem.
MDN Centrum Tłumaczeń
Listopad 2008

Zdecydowanie polecam. Miły kontakt, solidna i szybka wycena, realizacja w terminie, ciekawy follow-up.
KTPiS
Sierpień 2008

Współpraca z panem Jerry Deanem układała się we wszechmiar wzorowo. Pan Dean jest rzetelną osobą wykazującą się ogromnym profesjonalizmem w wykonywaniu tak tłumaczeń jak i korekty materiału. Jednocześnie zawsze gotowy jest służyć swoją wiedzą i pomocą w zakresie tłumaczonego materiału. Współpraca z Panem Deanem była dla mnie dużą przyjemnością, a jednocześnie dawała możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych w pracy tłumacza. Polecam wszystkim !!
Andrzej Gajdecki
Sierpień 2008

Pan Jerry jest wyjątkowo solidnym i szybkim tłumaczem. Doceniam jego ojczystą znajomość języka angielskiego i ekspresowy kontakt i realizację zlecenia. Na pewno w przyszłości będę korzystał z jego usług, które polecam wszystkim zainteresowanym.
BT TRANSCOMNET / Sławomir Lipski
Sierpień 2008

Korzystamy regularnie z usług tłumaczeniowych Jerry'ego od 2004 roku. Nasza współpraca układa się dobrze. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Jerry’ego jako wiarygodnego tłumacza, który terminowo wykonuje zadania.
LOQUAX
Luty 2008

Dobra komunikacja. Praca zrobiona na czas.
Ryszard Glegola
Luty 2008

Bardzo dobry warsztat, terminowość, kompetencja i sympatyczny kontakt :)
Translation Cafe
Wrzesień 2007

Bardzo elastyczna i rzetelna osoba. Profesjonalna i szybka praca o wysokiej jakości. Doskonałość zwłaszcza w tłumaczeniach pisemnych i ustnych pomiędzy angielskim i polskim. Gorąco polecamy jego usługi.
Easytalk s.r.o. / Profeldova Marie
Kwiecień 2007

Zawsze gotowy do pomocy! Wysoka jakość korekty projektów! Gorąco go polecamy.
Studio Gambit
Marzec 2007

Jerry i Renata wykonywali zarówno tłumaczenia pisemne jak również konsekutywne w naszej szkole. Korzystaliśmy z ich usług od 2005 r. i wykazali się rzetelnością. Jerry i Renata są bardzo zdolni i wykonywali zadania z dokładnością i na czas. Bez zastrzeżeń mogę polecić ich wysokie usługi.
Chrystus dla Narodów – Polska / Dennis Sheehan
Marzec 2007

Terminowe i rzetelne tłumaczenie. Polecam!
ABEANET Biuro Tłumaczeń
Marzec 2007

Jerry był bardzo profesjonalny. Jego tłumaczenie było terminowe, dokładne i dobre. Byliśmy bardzo zadowoleni i będziemy ponownie korzystać z jego usług.
Barbara Lorenzo, Adoption Related Services Inc.
Październik 2006

Jesteśmy zadowoleni z podejścia pana Deana; podczas naszej pierwszej współpracy wykazał się elastycznością i profesjonalizmem, więc będziemy z nim współpracować w przyszłości.
CE Energy
Październik 2006

Dobry i niezawodny
Cynamon
Październik 2006

Dobry i solidny kontakt, polecam.
Logostrada / Agata Woźniak
Wrzesień 2006

Zleciłam Jerry’emu kilka zadań wykonania korekty: najwyższa jakość, wspaniała współpraca i doskonałe dotrzymywanie terminów!
Łucja Biel, Ph.D.
Wrzesień 2006

   
 
  Copyright 2010 © Logoscom *Biuro Tłumaczeń*